Fatmir Mediu: Koha që shqiptarët të marrin në dorë fatin e tyre

0
156
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryetari i Partisë Republikane në Shqipëri, Fatmir Mediu ka reaguar pas protestës së jashtëzakonshme që opozita mbajti dje në Tiranë.

Mediu është shprehur se tani është koha që qytetarët të marrin fatin e tyre në duar dhe të përballen me keqqeverisjen.

Postimi i Mediut:

Koha që shqiptarët të marrin në dorë fatin e tyre.

🔹️Koha thërret për të qënë në anën e drejtë të historisë për tu përball me keqqeverisjen, korrupsionin krimin, varfërinë dhe politikën e rreme dhe të atrofizuar.

Zjarr Tv Ad