Fatos Nano feston 70-vjetorin e lindjes, dalin fotot nga darka familjare! Ish-kryeministri shfaqet në krah të bashkëshortes

0
320
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryebashkiaku i Kavajës Redjan Krali, i cili është edhe nipi i Nanos, ka ndarë disa foto nga festa ku ai shfaqet në krah të bashkëshortes së tij Xhoana Nano.

“Mentori im! Të qofshin të shumta vitet dhe i gëzofsh me zemrën plot! Ky rrugëtim i imi nuk do të kishte qenë i njejti pa mbështetjen, bekimin dhe këshillat e tua!

Kam mbledhur çdo urtësi tënden që ma ke dhuruar me shumë bujari në çdo takim a bisedë të gjatë që shkëmbejmë bashkë dhe i ruaj si pasurinë më të vyer! Shëndet e jetë të gjatë”, shkruan Krali.

Zjarr Tv Ad