Festa e tifozëve të Leicester nëpërmjet fotografive

0
690
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Leicester City është kampion i ri i Premierligës për edicionin 2015-16.

leicester6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tifozët e Leicester City po `jetojnë ëndrrën, pasi skuadra e tyre është kampion i ri i premierligës për edicionin 2015-16.

leicester5

 

 

 

Ata kanë mbushur rrugët e qytetit nga e hena dhe do vazhdojne gjithe javen duke festuar triumfin e skuadrës së tyre, të parin në histori, referon”Express”. (B.an)

leicester2leicester3

leicester4

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad