Jul Deda tallet “keq” me Gjekmarkaj: Deputeti i të ardhmes

0
289
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Disa ditë më parë kreu i partisë demokratike Lulzim Basha përjashtoi liderin historik të PD Sali Berisha pas shpalljes “non grata” nga SHBA dhe kërkesës së ambasadores Yuri Kim për largimin e tij nga PD.

Një ndër deputet e PD që doli pro vendimit të Bashës ishte deputeti i ri i sapozgjedhur Agron Gjermakaj i cili tha se PD nuk kishte alternativë tjetër.

Mbrëmë Gjekmarkaj ishte i ftuar në emisionin ‘Opinion’ ku i qëndroi në mbrojtje deklaratave të thëna më parë. Gjë e cila nuk është pëlqyer aspak nga aktori i njohur ‘Jul Deda’ i cili ka modifikuar një foto të Gjekmarkaj përmes një story në ‘Facebook’ duke u tallur keq me deputetin e ri të opozitës.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...