FOTO/ Plas gallata në rrjet pas bojës së Palokës

0
275

Seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është shoqëruar me tensione të forta.

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka qëlloi me bojë në drejtim të kryeministrit Rama.

Paloka refuzoi daljet nga salla dhe ndërkohë seanca u ndërpre, për të rifilluar sërish pas disa minutave pushim.

Por, e gjithë kjo situatë nuk mund t’ju shpëtonte rrjetit dhe humorit qe percilet nga memet dhe fotomaontazhe e shumta

Më poshtë po sjellim disa nga më pikantet: