“Gabim i bukur” së shpejti nga Adelina Berisha

0
22

“Gabim i bukur” po finalizohet me klip nga produksioni ProvideoAlbania.

Ndërsa, sa i përket stilit të veshjes, përmes këtij imazhi, vërehet se Adelina pritet të duket tejet bukur, elegante dhe seksi në të njëjtën kohë dhe këtë veshje ajo e mori te brendi i ri që ka hapur “Adelina Berisha Fashion”.