Gjendet 12-vjeçarja që u denoncua e zhdukur

0
9

Policia ka gjetur 12-vjeçaren e zhdukur në qytetin e Durrësit. 12-vjeçarja ishte e zhdukur prej ditë së premte, ndërsa raportohet se ajo është gjetur këtë të shtunë rreth orës 15:30 tek Pallati I Sportit në Durrës. Sipas policisë 12-vjeçarja është gjednur në gjendje të mirë shëndetësore dhe është shoqëruar në ambientet e Komisariatit ku në praninë e psikologes dhe familjarëve po pyetet për arsyet e largimit nga banesa.