Gjendet i mbytur një person në Korçë, kishte ikur nga shtëpia një javë më parë

0
75
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Trupi i pajetë i një të moshuari është gjetur sot në bregun e rezervuarit të Gjançit në Korçë. Sipas policisë dhe nga këqyrja e trupit në vendngjarje nuk ka shenja dhune në trup.

Nuk dihet nëse është mbytur në këtë rezervuar dhe më pas është nxjerre nga ujerat në breg.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e mëtejshme të kësaj ngjarje. Sipas policisë ata janë njoftuar nga banorët e zonës.

Ndërkohë që dyshohet se mund të jetë një person i larguar ditë më parë nga banesa.

Zjarr Tv Ad