Gjigandet e Premier League ne gare per Hysaj, agjenti premton supriza ne vere.

0
860

Agjenti i mbrojtesit shkodran te Napolit Mario Giuffredi,ka folur per mediat italiane ne lidhje me te ardhmen e klientit te tij. “Eshte e vertete qe Celsi dhe Arsenali kane shprehur interesim konkret per futbollistin megjithate Hysaj eshte i perqendruar vetem te Napoli dhe nuk mendon per merkaton, megjithate ne vere do te marrim ne konsiderate te gjitha ofertat qe do te na vijne”. Ne kete menyre Giuffredi ka lente te hapur cdo mundesi qe ne merkaton e veres Hysaj te transferohet ne nje skuader tjeter te nivelit me te larte se Napoli.

M.Kaso