Hakerat iranianë publikojnë foton: Rama dhe ambasadorja Kim në “shënjestër”

0
204
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Hakerat iranianë kanë publikuar mbrëmjen e sotme në faqen e tyre “Homeland Justice” foton e kryeministrit Edi Rama dhe të ambasadores së Shtetevee të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim.

Siç shihet edhe në foto, Rama dhe Kim janë rrethuar me të kuqe, duke nënkuptuar se mund të jenë shënjestraa e radhës përsa i përkët publikimit të të dhënave.

Zjarr Tv Ad