Humb jetën punëtori, rrëzohet nga lartësia në Ndërmarrjen e Naftës

0
4

Një 50-vjeçar ka humbur jetën në Ndërmarrjen e Naftës në Kuçovë, pasi ka rënë nga një lartësi gjatë kohës që po punonte. Mësohet se viktima është punëtori me inicialet A.G. 50 vjeç, i cili ka humbur jetën gjatë transportit për në spitalin e qytetit. Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes së rëndë.