I buzëqeshur në krahët e të bijës, Dash Sula marton vajzën, bën bashkë edhe deputetët demokratë

0
72
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula, ka martuar vajzën mbremjn e djeshme.

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa foto nga dasma, ku shihen të ftuar shumë deputetë të Partisë Demokratike.

Në foto shihet edhe një moment emocionues kur deputeti Sula vallëon me vajzën e tij, teksa shihet i veshur me një kostum blu, i lumtur e buzëqeshur.

Të pranishëm në dasmë kanë qenë deputetë të Partisë Demokratike, si Enkelejd Alibeaj, Luçiano Boçi, Agron Gjekmarkaj, Gazment Bardhi dhe Xhelal Mziu etj.

Zjarr Tv Ad