I dehur mori biçikletën dhe ra nga ura, transportohet me urgjencë në spital banori i Sheqerasit

0
67

Një ngjarje tragji-komike ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Sheqeras, ku një burrë ka humbur kontrollin e biçikletës dhe është rrëzuar nga ura duke marrë dëmtime në kokë. I dëmtuari është transportuar me urgjencë në spital ku dhe ka arritur të marrë ndihmën e shpejtë për plagët e marra.

Dyshohet se pija është faktori që ka ndikuar në humbjen e kontrrollit të biçikletës dhe rrëzimin e banorit të Sheqerasit nga ura.