Kamioni kthehet përmbys në rrugë

0
46

Në orët e para të mëngjesit të sotëm është shënuar një aksident në Rrogozhinë.

Mësohet se një kamion i ngarkuar me skrap është përmbysur sapo ka hyrë në rrethrrotullim, ndërsa ende nuk dihet nëse ka të lënduar në njerëz.

Policia ende nuk ka dhënë një njoftim për ngjarjen dhe për shkaqet e saj.