Kandidati i opozitës për Bashkinë Kukës, Vata: Futemi në zgjedhje për fitore bindëse

0
63
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Partia Demokratike bëri të ditur se pas numërimit të fletëve të votimit, sipas procesverbalit zyrtar të mbërritur nga Komisioni i Votimit dhe Numërimit, fitues u shpall: z. Emri Vata.

Ndërkohë që pas përfundimit të procesit të numërimit të votave ka folur për mediat kandidati fitues i dalë nga primaret e Partisë Demokratike.

Emri Vata pas falënderoi ata që e votuan u bëri thirrje të gjithë për një fushatë qytetare.

“Sot është një ditë e shënuar për PD Kukës pasi futemi në një fushatë zgjedhore për ta fituar atë bindshëm dhe për të ndryshuar faqen e Kukësit”.

“Në do të kemi mbështetjen e zonës gri të Kukësit”, tha ai.

Zjarr Tv Ad