Kërkime intensive, asnjë gjurmë nga Sala

0
8
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pavarësisht kërkimeve intensive në ujërat e Kanalit të Anglisë, policia e Guernsey nuk ka gjetur asnjë gjurmë nga avioni privat, ku në bord ishte sulmuesi i ri i Cardiff City, Emiliano Sala dhe piloti Dave Ibbotson.  Në përditësimin në faqen zyrtare në “Twitter”, policia e Guernsey pohoi se ka kontrolluar zonën e Ishullit të Burhou, por asnjë gjurmë e avionit ose atyre në bord nuk është gjetur.

Zjarr Tv Ad