Khabib injoron McGregor: Flet jashtë kafazit, brenda tij hesht

0
13
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Khabib Nurmagomedovi ka dalë kundër UFC-së (Ultimate Fighting Championship), e cila sugjeroi një ndeshje tjetër mes tij dhe Conor McGregor. Boksieri kampion është shprehur se irlandezi nuk e meriton një duel tjetër. Ngjarja e ndodhur pas asaj sfide duket se ka lënë shije të hidhur te Nurmagomedovi.

“Do të shohim. Ata nuk e meriton këtë. Pse ndeshje? Para përleshjes së fundit, ai fliste shumë. Por, kur hyri brenda kafazit tetëkëndësh, ai thjesht nuk bëri asgjë”, ka thënë Khabib duke injoruar në këtë mënyrë boksierin irlandez.

 

Zjarr Tv Ad