Kur fitojnë janë shqiptarë, kur vijnë me pushime janë kosovarë…

0
38
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Nuk mbeti njeri pa u ndjerë krenarë, për medaljet e sportisteve kosovare në Lojërat Olimpike, Tokio 2021.

Sa herë çikat dardane fitojnë nxitojmë të shpallim të vërtetën se jemi një, por po e kaluan Morinën si turistë, nuk harrojmë ta vëmë në dukje që janë kosovarë dhe ua masim kokën me pe.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...