Kur Rita Ora kërcen në valle Shqiptare (Video)

0
2340
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Rita Ora i është bashkuar valles tradicionale shqiptare në dasmën e miqve të saj.
Rita ndodhet në Prishtinë ku po merr pjesë në dasmën e Arlitit dhe Filizit.

Zjarr Tv Ad