Lajm i fundit/ Është d*jegur gjatë natës Audi në Elbasan/ Ja dyshimet e para për ngjarjen…

0
6

Një mjet është d*jegur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan, i cili ka qenë i parkuar pranë banesës së shtetasit me iniciale XH.Ç.

“Në orët e para të mëngjesit,  në lagjen “Haxhias”, Elbasan,  është d*jegur  mjeti tip “Audi”, në pronësi të shtetasit Xh.Ç., cili ishte i parkuar pranë banesës dhe si pasojë, mjeti është d*jegur pjesërisht.

Grupi hetimor, vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të rënies së z*jarrit”, njofton Policia.