Lele Pons me “Celoso” kopjon Anitta-n?

0
91
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Krahasimi eshte bere nga eksperte muzikor dhe vemendja e krijuar tek publiku.
Dy kengetaret  e famshme kane pasur gjithnje akuza ne nje fare menyre per menyren e pozimit ne videoklipe por dhe teksteve te ngjashem.
Keto jane fjale te perfolura nga ndjekesit.
Ne vijim keni videon e krahasuar per te dyja kengetaret ne fjale.

https://youtu.be/nmyFYj332DU?t=67

Zjarr Tv Ad