Luizi dhe Kiara debatojnë keq pak para Prime, Luizi: E mbyllim këtu lidhjen që kemi, që në këtë moment…

0
717
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Teksa ethet e nominimit sa vijnë e shtohen, duket se janë shtuar dhe përplasjet mes Kiarës dhe Luizit në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Gjatë mbrëmjes së djeshme çifti ka debatuar ashpër, pasi Luizi vuri në dyshim nëse Kiara e donte. Kjo duket se e preku shumë moderatoren, e cila madje i tha se nëse ai mendon që ajo nuk e do edhe pas gjithë gjërave që kanë kaluar bashkë, atëherë ta mbyllin lidhjen.

“Nëse ti mendon se pas gjithë gjërave që kemi kaluar në këto 90 ditë, unë nuk të dua, këtu e ndërpresim bashkë.”- tha Kiara.
Luizi: “Thashë a më don, jo nuk më do Kiara” Kiara: “Edhe më shumë se ç’mendon ti”
Luizi: “Edhe ma tregon kështu? Mbas 90 ditëve, 24 orë?”
Kiara: “Si, e ke ngaqë ndenja me Oltën 2 orë?”

Pjesëmarrja e tij në një show të tillë ka bërë që Big Brother këtë vit të thyej cdo rekord shikueshmërie duke lënë pas Bigun e vit të kaluar ku bënte pjesë Donald Veshaj, një prej banoreve mjaftë të komentuar atë vit. Energjia e Luizit sa vjen dhe shtohet e si duket serioziteti i madh për fitore nuk ka të ndalur.

Ndryshe Luiz, është imazhi me e komentua i jave-muajve te fundit, e kjo për shkak te zgjuarsisë se tij te cilën e paraqiti ne programin e “Big Brother Vip Albania” duke marre vëmendje për lojën e tij te mrekullushme.

Zjarr Tv Ad