Martohet Tuna? Ai që do ju habisë më shumë është fustani i nusërisë

1
1225

Këngëtarja Altuna Sejdiu, e njohur me emrin Tuna mesa duket ka vendosur t’i japë fund beqarisë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, sot do të kurorëzojë me martesë dashurinë e saj me Patrisin, vëllanë e këngëtarit, Robert Berishës.

Lajmin e ka bërë të ditur stilistja Vjollca Llapashtica nëpërmjet një fotoje (e dyta në galeri) të publikuar në rrjetin social snapchat ku i ka uruar edhe më të mirat këngëtares. Në foto shfaqet Tuna e veshur me fustanin e bardhë.

Siç duket këngëtarja ka zgjedhur një fustan të shkurtër dhe jo atë tradicionalin siç preferojnë të gjitha vajzat kur martohen.

Tuna dhe Patrisi janë në pritje të një fëmije dhe mesa duket kjo e ka shtyrë çiftin që të hedhin një hap edhe më të madh drejt të ardhmes siç është martesa.