Mbledhja e qeverisë në Tepelenë, Rama bën paralajmërimin e fortë

0
1974
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Edhe pse supozohej të ishte një hermetike, ka qenë vetë kryeministri Edi Rama i cili ka ndarë disa foto nga mbledhja që është duke bërë me ministrat në Tepelenë.

“Reflektime dhe qarkullim mendimesh e idesh në prag të një sezoni të ri reformimesh dhe vetëreformimi. Tepelenë, çaste nga mbledhja e zgjeruar e qeverisë që do të zgjasë dy ditë,” shkuan Rama.

Linku i postimit të kryeministrit Rama:

https://www.facebook.com/ediramaal/posts/841261147369548?ref=embed_post

Zjarr Tv Ad