McGregor sfidon Nasukawa

0
9

Japonezi, i cili u rrah brenda një raundi në boks nga Floyd Mayweather, shihet si sfiduesi ideal i irlandezit, i cili po përgatitet të rikthehet në ring pas disfatës kundër Khabib Nurmagomedov.

“Dëshiroj të shkoj në Tokio për t’u përballur me Tenshin Nasukawa në një duel të arteve marciale të përziera para kësaj vere. Ju lutem caktoni këtë, që tani. “-shkruan McGregor në rrjetin social “Twitter”.

Dueli me Mayweather ka rritur famën e Nasukawa, një 20 vjeçar japonez i cili është i pamposhtur në 28 ndeshje në kick-box dhe katër në MMA.