Motra e Olta Gixharit degjeneron Kiarën: E turpshme është që ajo kërcen me këngët e ish të dashurit kur është Luizi aty!!

0
353
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

E ftuar në emisionin “E diell”, Gerta Gixhari e ka konsideruar si të tur pshme veprimin e Kiarës që kërcen me këngët e ish të dashurit të saj Butrint Imeri në një vend ku ka dhe të dashurin e saj Luizin.

“Unë kam të drejtë të mendoj që lidhja Luiz edhe Kiara nuk ka për të funksionuar jashtë shtëpisë.

Dhe është e drejta ime ta them sepse ato kanë shkuar aty për të ekspozuar jetën e tyre dhe unë kam shumë të drejtë, sepse ato kanë pranuar ta nxjerrin jetën e tyre në vitrinë.

Ashtu siç gjykohet dhe jeta e motrës time dhe unë do gjykoj edhe jetën e Luizit dhe të Kiarës dhe prap jam i bindur që Luiz-Kiara nuk ka për të funksionuar jashtë sepse Kiara sa vihen këngët e Butrinti fillon e kërcen brenda shtëpisë.

Ça të duket ty kjo? Duke patur të dashurin aty dhe unë të kërcej më këngët e ish të dashurit? Por më e tur pshme se kjo nuk ka. Kjo është shumë e tu rpshme.”-u shpreh Gerta Gixhari.

Zjarr Tv Ad