Ndërron jetë punëtori pasi e zë pompa e betonit

0
2

Rreth orës 12:00, në fshatin Dorëz, Librazhd, shtetasi K.K.,duke punuar në banesën e shtetasit H.H., e ka zënë pompa e betoni dhe si pasojë është plagosur dhe ka ndëruar jete.

K. K 60 vjec nga Prrenjasi po punonte ne banesen e shtetasit Haki Hoxhes.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.