Nikoll Lesi – Fevziut: Guxim të madh ke, nëse peshkaqeni të kishte bërë një kthesë pak majtas…

0
290
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Nikoll Lesi ka ironizuar Blendi Fevziun në gazetën e tij, pas postimit të një foto nga ky i fundit.

“Analisti dhe moderatori televiziv, Blendi Fevziu, ka postuar në profilin e tij në facebook një foto duke notuar në det afër një peshkaqeni.

Guxim i madh, Fevzo!

Mund të na kishe lenë pa “Opinion”, nëse peshkaqeni të kishte bërë një kthesë pak majtas!

Dhe te Sandri do të kishte radhë për të zëvëndësuar në emision..”, shkruan ai.

Zjarr Tv Ad