Një dark ideale në shtëpinë tënde? Këngëtarja shqiptare: Do e doja me Edi Ramën ose Barack Obamën

0
544
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Këngëtarja kosovare Ana Kabashi ka folur në intervistë për jetën e saj profesionale dhe karrierën.

Ajo ka treguar se çfarë preferon, çfarë bën gjatë një dite dhe për planet e saj në të ardhme. Kabashi ka treguar se në kohën e lirë i përlqen të lexojë, e të gatuaj dhe pse në këtë të fundit siç tha e vetë nuk është “shumë e mirë”.

Ajo është pyetur se cilët do të ishin të ftuarit e një darke ideale në shtëpinë e saj.

“Barack Obama, Edi Rama, Elon Musk, Jessie J, Jay Z, Marrilyn Monroe”, tha këngëtarja ndër të tjera në intervistën e saj.

Zjarr Tv Ad