‘O zot më jep durim’ Kejvina gati të bëjë një tjetër gabim në ’BBV’ dhe pikërisht kundrejt Kiarës

0
1598
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Kejvina Kthella, nuk e ka qejf aspak Kiara Titon dhe këtë gjë nuk ngurron ta shprehë çdo ditë.

Modelja komenton sjelljet e moderatores brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, kryesisht sjelljet ndaj Luizit, duke mos i kursyer kritikat dhe ironitë

Në një story të publikuar gjatë ditës së sotme, Kejvina fillimisht shkruan: “O Zot më jep durim… kaq kisha”
Më tej, duke sqaruar edhe story-n e parë, Kejvina ka ndarë një video të Kiarës, e cila qëndron jashtë me banorët e tjerë, pas situatës së ndodhur me Luizin. Kejvina shkruan se është e gatshme “të gabojë” edhe një herë vetëm sa për “të takuar” Kiarën…

“Vërtetë kam bërë një gabim aty brenda, por mos të ju bëhet habi në qoftë se më shikoni duke bërë një gabim tjetër, duke hyrë brenda në mënyrën time (nga gardhi, nga qielli, nga të më vijë) vetëm sa të takoj pak njërën… S’ka mundësi që po e përjetoj edhe nga jashtë”- shkruan Kejvina Kthella në Instagram.

Zjarr Tv Ad