Pamje ekskluzive/ Tiranë, makina me shpejtësi të madhe rrëzohet nga mbikalimi, humb jetën 25 vjeçarja

0
538
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një aksident i rëndë u regjistrua sot tek mbikalimi i Saukut në Tiranë, duke u rrëzuar në pjesën e poshtme të rrugës.

Për pasojë ka humbur jetën një 25 vjeçare, identiteti i së cilës ende nuk bëhet me dije ndërsa kanë mbetur të plagosur tre persona të tjerë, që ndodheshin në mjetin që ra nga mbikalimi. Ndërkohë, pritet një komunikim zyrtar nga ana e policisë për të mësuar më shumë detaje rreth kësaj ngjarjeje të rëndë

Nga informacionet e para raportohet se një automjet që vinte nga Elbasani ka çarë pjesën ndarëse të rrugës dhe është rrëzuar nga mbikalimi, ku më pas ka goditur edhe një mjet tjetër.

VIDEO NGA VENDNGJARJA

Zjarr Tv Ad