Përfshihet nga flakët një banesë në Durrës, shpëtohet një e moshuar

0
4

Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të hënë ne Durres. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 të qytetit. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit….

Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit. Ndërsa me ndihmën e shërbimit zjarrfikës, flakët janë vënë nën kontroll.

Mësohet, ajo ka pësuar dëmtime të lehta dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë e cila po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.