Përplasen tre automjete në Elbasan

0
8

Një person humbi jetën ndërsa 4 të tjerë u plagosën në një aksident të trefishtë në aksin Elbasan-Peqin të ndodhur rreth orës 15:00.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Papër kur janë përplasur 3 makina.

Njëri prej mjeteve ka përfunduar në kanal. Ndërsa një person ka mbetur brenda në makinë.

Drejt vendngjarjes janë nisur forcat zjarrfikëse dhe policia.

Forcat e policisë informojnë se ka humbur jetën një vajzë 25 vjeçare.