Rama e hoqi me forcë/ Balla i mallëngjyer: Do punojmë sërish bashkë

0
24
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Drejtimi i qarkut të Elbasanit tashmë i është besuar Damian Gjiknurit, ndërsa Ballën, Rama e zhvendosi në Fier.Taulant Balla është përshëndetur me socialistët e Elbasanit, me të cilët ka punuar prej vitesh, por tashmë do t’i duhet të drejtojë ata të Fierit. Në një postim në rrjetet sociale, Balla shihet përballë socialistëve të Elbasanit, të cilët i ka falenderuar për bashkëpunimin.

Gjithsesi, Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste nuk tërhiqet. Ai shton se do të punojnë bashkë edhe në vazhdim për fitoren e Partisë Socialiste në zgjedhjet e ardhshme vendore dhe ato parlamentare në 2025.

“Elbasan.Falenderimi për gratë dhe burrat, vajzat dhe gratë me të cilët kemi punuar ngushtësisht dhe natyrshëm do të punohet edhe në vazhdim për fitoren e Partisë Socialiste. 🇦🇱 në zgjedhjet e ardhshme vendore dhe ato parlamentare në 2025,”- shkruan Balla.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...