Reshje të dendura shiu, mësoni si do të jetë moti sot

0
19
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Dita e sotme do të vijojë me kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme.

Moti parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësirash deri të dendura. Reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët deri mesatar në formën e shtrëngatave.

Gjatë ditës së Enjte në zonën e veriperëndimit dhe pjesërisht qendër përsëri reshje shiu intensit të lartë në formë rrebeshesh dhe stuhi.

Zjarr Tv Ad