Sali Berisha publikon fotot nga protesta para kryeministrisë: Miting i jashtëzakonshëm, tsunam i lirisë së shqiptarëve

0
104
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar fotot nga protesta e zhvilluar këtë të shtunë përpara kryeministrisë.

Ai ka bërë një përshëndetje për qytetarët nga protesta duke e cilësuar atë një miting të jashtëzakonshëm dhe tsunam të lirisë së shqiptarëve.

“Përshëndetjet më vëllazërore nga ky miting i jashtëzakonshëm, nga ky tsunam i lirisë së shqiptarëve”, shkruan Berisha.

Zjarr Tv Ad