SHBA, shfaqet një fantazmë me qenin duke bërë xhiro në shtëpi

0
6

Një video e shpërndarë së fundmi nga Joey Nolan në SHBA po bën xhiron e botës. Ai pretendon se kamerat e apartamentit të tij në Long Island kanë filmuar nja fantazmë së bashku me qenin e saj. Ata hyjnë dhe dalin nga shtëpia pa i vënë re askush madje as macja që ndodhet aty pranë.

Ai e postoi videon për t’i kërkuar mëndim përdoruesve të tjerë se çfarë ishte ajo që shfaqet në apartamentin e tij. Por ka nga ata komentues të cilët e këshillojnë që të shkojë të vizitohet tek ndonjë psikiatër, ndërsa disa të tjerë që e akuzojnë se ka modifikuar videon.