Shënoi fitoren e thellë në garën për kreun e PD-së, reagon për herë të parë Lulzim Basha: Së bashku do bëjmë gjithçka që Shqipëria të fitojë

0
69
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë në lidhje me rikonfirmimin e tij në krye të Partisë Demokratike për të tretën herë radhazi. Basha përmes një postimi në facebook falenderon të gjithë mbështetësit dhe thekson se së bashku do të bëjnë gjithçka që Shqipëria të fitojë.

“Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme! Ajo është një shprehje e qartë e besimit në rrugën tonë drejt ndryshimit. Sëbashku do bëjmë gjithçka që Shqipëria të fitojë”, shkruan Basha në facebook.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...