Shpërthim në banesën e kreut të FSHF-së Armand Duka

0
13
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një shpërthim me tritol është dëgjuar mbrëmjen e sotme në lagjen qendrore të Durrësit.

Burime për mediat bëjnë me dije se shpërthimi ka ndodhur në shtëpinë e Kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe punon për sqarimin e plotë të saj dhe identifikimin e autorit/ëve.

Kujtojmë se kjo ngjarje ndodh vetëm pak kohë para zgjedhjeve për kreun e ri të FSHF.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...