Skandali i radhës/Oltës i shpëton goja dhe nxjerr informacionet që i ka dhënë produksioni

0
11707
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Skandalet e produksionit te big brother vip nuk kane fund kete edicion. Kjo ka bere qe publiku te jete me i vemendshem ndaj detajeve e mos ti shpetoje asgje, duke pikasur shume nga ngjarje te ndodhura brenda shtepise.

Prej kohesh ata jo vetem dyshojne qe Olta Gixhari favorizohet nga produksioni, por kohet e fundit kane zbuluar detaje qe e tregojne kete gje. Se fundmi jane ndjekesit ata qe kane postuar nje video ku shihet qe aktorja ka nje informacion qe te tjeret nuk e dinin.

Banorja e Big Brother Vip, Olta Gixhari u be pjese e Big Brother Vip Albania, qe nga nata e pare, madje ajo ishte banorja e pare e cila hapi dyert e shtepise. E veshur me nje fustan te kuq, e ngjite per trupi, Olta ishte ajo e cila mori vemendje te menjehershme, pasi dukej thjeshte mahnitese.

Luiz Ejlli, konkurrenti i Oltes i cili cilesohet si kundershtari me i madhe i ketij edicioni ndaj Oltes, ishte banori i fundit qe u be pjese e nates se pare. Luizi kur hyri ne ssallonin per t’i pershendetur banoret, pik se pari, shkoj te Olta duke e perqafuar, ndoshta se ia ndjente zemra se do te beheshin aleat.

Zjarr Tv Ad