Tahiri ka një tjetër mesazh: Nuk ka bir nëne e bir k*rve që më pengon…

0
722
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Saimir Tahiri ka dalë nga salla e parlamentit ku nuk ka folur dot sërish, pasi mazhoranca ka tërhequr ligjin për prokurorinë për të cilin ishte regjistruar për të folur ish-ministri.

‘Nuk më mbron njeri, e nuk kërkoj të më mbrojë.

Nuk ka bir nëne e kurve që të pengojë të bëjë drejtësi’, është shprehur Tahiri duke i çuar një mesazh edhe Edi Ramës, njësoj si një ditë më parë, por këtë herë duke ia dërguar mesazhin me zë dhe figurë.

Zjarr Tv Ad