Vdekja e Jani Rustemit pas arrestimit për një tapet dhe një palë atlete, reagon për herë të parë Ulsi Manja

0
109
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, u pyet në përfundim të mbledhjes së qeverisë në lidhje me vdekjen e të riut Jani Rustemi, i cili ndërroi jetë në spital, pas arrestimit nga policia për vjedhjen e një tapeti.

Manja tha se në lidhje me rastin është kryer një audit i plotë dhe kur të përfundojë hetimi i nisur do të jenë dhe përgjigjet e mjekësisë ligjore.

Zjarr Tv Ad