Video emocionuese/ Kapitenia kthehet pas 6 muajsh, mes lotësh takon djalin 2-vjeçar

0
69

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka publikuar një video emocionuese në profilin e saj facebook. Kapitenia Ana Allani takon djalin e saj 2 vjeçar pas 6 muajsh pasi ishte me shërbim në Herat të Afganistanit.

Ndërsa publikon videon, ministrja shkruan se nuk i ka mbajtur dot lotët.

Emocion dhe krenari! Personalisht nuk i mbajta dot lotët!
Kapitene Ana Allani u kthye në Atdhe pas 6 muaj shërbim në Herat dhe përqafimi i parë që ajo mori ishte nga djali i saj 2 vjeçar. #NënatNënUniformë #KrenariPërFA.

Emocion dhe krenari! Personalisht nuk i mbajta dot lotët!Kapitene Ana Allani u kthye në Atdhe pas 6 muaj shërbim në Herat dhe përqafimi i parë që ajo mori ishte nga djali i saj 2 vjeçar. #NënatNënUniformë #KrenariPërFA

Gepostet von Olta Xhacka am Samstag, 5. Januar 2019