Video/ Lulzim Basha: Media do te vazhdoje te jete e kapur e gjitha me perjashtim te Zjarr TV

0
268
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Lulzim Basha gjate fjales se tij sot ne nje konference me gazetaret eshte shprehur se “Per sa kohe Fatmir Xhafa dhe vellai i tij nuk do te hetohen, Edi Rama dhe qeveria e tij do te bashkjetoje me krimin” “Media do vazhdoje te jete e kapur pervec teje Ismet (i drejtohet Ismet Drishtit) qe ty ta kan shtrengu mir…” –

Video:

Zjarr Tv Ad