Zbulohet identiteti i viktimës në rrugën ‘5 Maji’ : Punëtor, 66 vjeç

0
110

Është zbuluar identiteti i viktimës i cili u gjendet sot në rrugën ‘5 Maji’ . Viktima është i moshës 66 vjeçare me inicialet J.M.

Dyshohet se 66 vjeçari ka humbur ekulibrin dhe është rrezuar nga skela. Ai ka marrë dëmtime të rënda në kokë dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Njoftimi i plotë i policisëTiranë/ Informacion paraprak Rreth orës 09:00, në rrugën “5 Maji”, në një objekt në ndërtim, shtetasi J. M. 66 vjeç, dyshohet se ka humbur ekulibrin, dhe pêr pasojë ështê dëmtuar në kokë, duke gjetur vdekjen. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.