13 të famshmit që u martuan me njerëz të rëndomtë |FOTO GALERI

0
787
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

 

Edhe pse të famshmit mund të mos jenë si ne të thjeshtë dhe të rëndomtë, disa nga ta kanë zgjedhur partnerërt e tyre krejtësisht njerëz të rëndomtë. Këta janë 13 yjet të cilët janë martuar me partnerët e tyre që janë të angazhuar në profesione krejtësisht të kundërta si; avokatë, banakierë etj.

 1. Meryl Streep dhe Don Gummer
Të gjithë në Hollywood ishin të lumtur kur Streep u martua me skulptorin e njohur nga Kentucky, Don Gummer. Ata janë të martuar që nga viti 1978 dhe kanë rritur katër fëmijë së bashku.
13 Celebs Who Married Normal People

 

2. Oprah Winfrey dhe Stedman Graham
Bale dhe Blazic e cila është një artiste grimi u njoftuan nga një mike e tyre e përbashkët Winona Ryder. Rezultati, ata janë të martuar tashmë 15 vite.
13 Celebs Who Married Normal People

 

3. Christian Bale dhe Sibi Blazic
Graham, i cili është shef ekzekutiv i një kompanie edukimi për marketing, që nga viti 1986 ka qenë pranë udhëheqëses së njërit prej emisioneve televizive më të njohura në botë.
13 Celebs Who Married Normal People

 

4. JESSE TYLER FERGUSON dhe JUSTIN MIKITA
Ferguson u martua me të dashurin e tij prej kohësh, i cili është avokat. Ata në dasmën e tyre kërkuan që të dhurojnë para për martesat e barabarta.
13 Celebs Who Married Normal People

 

 

5. Julie Bowen dhe Scott Phillips
Studimet për tërheqjen e personaliteteve të kundërta janë vërtetuar të sakta. Aktorja
e cila vetë ka pranuar se është gjithnjë e pa-rehatshme është martuar me Phillipsin e
qetë që nga viti 2004.
13 Celebs Who Married Normal People13 Celebs Who Married Normal People

 

6. Julianna Margulies dhe Keith Lieberthal
Gruaja e mirë e takoi Lieberthal’in në një darkë, të cilën ajo për pak sa nuk e kishte
anuluar.
13 Celebs Who Married Normal People

 

7. Joseph Gordon Levitt dhe Tasha Mccauley
Nga të gjitha gratë e të famshëmve, gruaja e Joseph Levitt mund t’a ketë punën më të
mirë; Drejtoreshë Ekzekutive e një kompanie të robotëve.
13 Celebs Who Married Normal People

 

8. Scarlett Johansson dhe Romain Dauriac
Shokuese: E mrekullueshmja Johansson tërheqë gazetarin e mrekullueshëm francez. Ata
martohen, dhe një foshnje e mrekullueshme lindë.
13 Celebs Who Married Normal People

 

9. Matt Damon dhe Luciana Barroso
Damon e ‘kishte goditur’ banakieren Barroso, kur ai ishte duke gjiruar filmin ‘Stuck
on You in Miami.’Ata janë të martuar që nga viti 2005.
13 Celebs Who Married Normal People

 

10. Julia Roberts dhe Danny Moder
Aktorja fituese e çmimit ‘Oscar’ është martuar me kinematografin tani e 13 vite. Ata janë takuar gjatë gjirimeve të filmit ‘The Mexican’ dhe tani ata jetojnë në fermën e tyre në Arizona.
13 Celebs Who Married Normal People

 

11. Tina Fey dhe Jeff Richmond
Qesharakja Fey kishte njohur Jeff Richmond për shtatë vite para se të martoheshin në vitin 2001. Richmond është kompozitor, producend dhe regjisor.
13 Celebs Who Married Normal People

 

12. Seth Meyers dhe Alexi Ashe
Udhëheqësi i emisionit të natës Meyers u martua me Ashe e cila është avokate dhe
aktiviste për të drejtat e njeriut, në vitin 2013. Në dasmën e tyre kishte kënduar Brad Paisley.
13 Celebs Who Married Normal People

 

13. Jimmy Fallon dhe Nancy Juvonen
Udhëheqësi i emisionit ‘Tonight Show’ u martua me Juvonen në vitin 2007. A e dini pse Fallon dhe Dre Barrymore janë aq miq të mirë? Sepse Jubonen dhe Barrymore është partnere në produksionin e filimit të Barrymore.
13 Celebs Who Married Normal People

 

Zjarr Tv Ad