Aksident në qendër të Korçës, makina përplaset me mjetin e parkuar

0
13
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një aksident ka ndodhur sot në qytetin e Korçës ku si pasojë është lënduar lehtë një person.

Mësohet se sipas informacioneve drejtuesi i një makinë ka humbur kontrollin duke u përplasur me një automjet tjetër të parkuar aty pranë.

Raportohet se nga aksidenti mbeti i plagosur drejtuesi i mjetit. Uniformat blu shkuan në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

 

Zjarr Tv Ad