Chelsea, sytë nga futbollisti shqiptar

0
23
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një lajm i bujshëm ka qarkulluar në mediat italiane, por edhe më gjerë. Bëhet fjalë për interesimin e skuadrës së Çelsit në lidhje me  kosovarin Arbër Zeneli.  Mesfushori ka një talent të jashtëzakonshëm dhe duket se edhe trajneri Sarri ka shprehur interes për 23-vjeçarin. Ai luan aktualisht tek skuadra e Herenvenit në Holandë dhe po kalon një moment mjaft të mirë në karrierën e tij, e cila duket shumë premtuese. Skuadra angleze tashmë siç raportojnë mediat italiane ka shprehur gatishmëri për të siguruar shërbimet e kosovarit në një vlerë prej 5 milionë paundësh.

 

Zjarr Tv Ad