Çifti “vampir” poligam pijnë gjakun e të dashurës së tyre

0
210
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një çift poligam që jetojnë si “vampirët” kanë rrëfyer mënyrën e tyre të jetesës për “Extreme Love”
Logan South dhe bashkëshortja e tij Daley ndanë detaje shokuese për atë që bëjnë në kohën e tyre të lirë, duke përfshirë pirjen e gjakut të të dashurës së tyre “dhuruese”.
Logan, 32 vjeç dhe Daley, 31 shpjeguan se ata kishin “zgjimin e tyre” kur ishin adoleshentë dhe tani janë “mbreti dhe mbretëresha” e Gjykatës Vampire të Austin në Teksas.
Në formën e vërtetë të vampirëve, ata mbajnë zile, shmangin dritën dhe pijnë gjakun e të dashurës së tyre “dhuruese”, Ilona.
“Daley dhe unë zakonisht ushqehemi nga Ilona rreth një ose dy herë në muaj,” shpjegoi Logan.
Daley shtoi: “Është një ide e mirë të njohësh donatorin tënd, ne e kemi testuar çdo gjashtë muaj për sëmundjet e gjakut”.
Dhe ndërsa Daley zbulon se pirja e gjakut nuk është “seksuale” për të, për Loganin, është shumë ndryshe.
“Nuk është aspekti seksual për mua. Unë nuk eksitohem ndërsa po pi gjak. Është vetëm se, ndoshta kam nevojë për një ushqim, ndihem paksa poshtë, nuk ju ndodh dhe juve? ” Shpjegoi Daley.
“Logan ka qenë gjithmonë shumë i dhënë pas aspektit të intimitetit dhe ka qenë primare për të.”
“Ka një natyrë shumë seksuale në gjithë këtë, sepse dikush po ju merr gjakun dhe po e fut brenda vetes”, shtoi Ilona.
Pavarësisht nga të mbrendshmet, Logan dhe Daley nuk e “kafshojnë” Ilona-n, por në vend të kësaj përdorin të njëjtin mjet që diabetikët përdorin për të çpuar gishtin në mënyrë që të marrin gjakun.
Edhe pse të martuar, çifti gjithmonë ka pasur një marrëdhënie të hapur.
Daley, e cila ka bërë ndërhyrje kirurgjikale tek veshët e saj, për të arritur pamjen e vampirëve, shpjegoi: “Ai ishte shumë i hapur me mua kur u takuam fillimisht dhe ai tha: “Hej, unë kështu kam qenë gjithmonë, kjo është ajo që bëj unë, unë jam i hapur, jam poligam dhe kështu jam gatuar, nuk mund ta ndryshoj këtë.”
“Unë i thashë: Në rregull! Në fakt, unë kurrë nuk e kam provuar diçka të tillë me të vërtetë, por ti më pëlqen shumë, kështu që le të hedhim një hap”.
Çifti është pjesë e klubit të anëtarëve sekretë, “Gjykatësit Vampirë të Austin”, i cili ofron “një strehë të sigurt dhe mjedis familjar për të gjithë komunitetin e vampirëve të Austin”.
Ata besojnë se, nëse vampirët nuk lejohen të “ushqehen” ose nëse kalojnë shumë kohë në diell, ata janë më të ndjeshëm ndaj sëmundjes.
Për këtë arsye, Logan dhe Daley janë aktivë gjatë natës dhe flenë gjatë orëve të ditës.
“Një vampir është dikush që, për një arsye ose një tjetër, duhet të marrë energji njerëzore në formën e gjakut ose energjisë psikike ose të energjisë seksuale për të mbajtur veten të shëndetshëm”, shpjegoi Daley.
Duke folur për përvojën e saj të parë për të pirë gjak, Daley kujtoi ndjenjën si “etje të fortë” në një klasë angleze në shkollë.
“Vrapoja drejt burimit të parë të ujit që mund të gjeja dhe fillova të gëlltisja ujin”, shpjegoi ajo.
“Unë nuk u ndjeva më pak e etur. Në atë pikë, iu drejtova njërit prej miqve të mi në korridor, që më ndihmoi të gjeja veten.
“Ne gjetëm mikun tim, i cili nxori një brisk dhe preu veten. Piva prej gjakut të tij dhe etja ime menjëherë u zhduk”.

Zjarr Tv Ad