Dhuna, grusht fytyrës një vajze në Tiranë (VIDEO)

0
1310
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një tjetër video dhune ndaj femrave, këtë herë në Tiranë.

Një djalë i ri duket teksa godet dhunshëm me grusht në fytyrë një vajzë të re. Ngjarja ka ndodhur diku midis Urgjencës dhe stadiumit “Selman Stërmasi”.

d.i.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=r1055Afigx0]

Burimi : / Javanews.al

Zjarr Tv Ad